Přihlášení

 

Vytvořit účet / Zapomenuté heslo

Aktuality

Aktuality

Zlevnění NeoColori, Color Blocking, Pastels, Pastelini

16. května 2019
Zlevnění NeoColori, Color Blocking, Pastels, Pastelini

Vážení zákazníci, 

na květen jsme pro Vás připravili zlevnění na NeoColori, Color Blocking, Pastels, Pastelini o 10%. Nejlepší na této akci je, že se na ní vztahují všechny další zakaznické slevy včetně množtevních slev a slevy za platbu v hotovosti. 

Výprodej sešívaček a děrovaček Kangaro

13. května 2019
Výprodej sešívaček a děrovaček Kangaro

Vážení zákazníci,

 

máte poslední možnost si objednat oblíbené sešívačky a děrovačky Kangaro za opravdu skvělou výprodejovou cenu. Nabídku naleznete zde!

Dárek k nákupu již od 1500 Kč bez DPH.

25. března 2019
Dárek k nákupu již od 1500 Kč bez DPH.

Ke každému nákupu v našem e-shopu v ceně nad 1500 Kč bez DPH.


Získejte jako poděkování dárek:

2 x oplatky Waffi Peanuts Power 35 g.

 

Akce platí do odvolání.

EET

1. března 2017

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nakupujte s LYONESS

28. března 2012
Nakupujte s LYONESS

Peníze zpět při každém nákupu Lyoness je nezávislé nákupní společenství bez hranic zemí a odvětví , které je spojeno celosvětově jedinečnou Cashback Card. Tato dopomáhá Lyoness klientům k neporazitelným výhodám: Peníze zpět při každém nákupu. Každý nákup s Lyoness u Lyoness partnerského obchodníka Vám přinese peníze v hotovosti zpět na Váš účet. Výhody Lyoness lze poskytnout pouze ze základních cen, které vidíte po přihlášení při odběru 1 kusu. Výhody Lyoness nelze poskytovat z akčních cen, z cen při množstevních slevách, paletových cen, z doprodejových a výprodejových cen ani z cen již zvýhodněných.

Bližší info na: http://www.lyoness.net/CZ/